Kurumsal Kimliğiniz Tarz Sahibi Olsun!

Gelin, kendinizi ve kurumunuzu bize anlatın ve ardından kurumsal kimlik ögelerinizi saptama ve tasarlama işini Daimi'ye bırakın. Markanız ya da kurumunuz için sektörünüzde fark yaratacak tasarımlar ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyalım!

Şık Bir Duruşunuz Olsun!

Doğru mesajları, doğru kurguyu ve doğru kurumsal kimlik ögelerini seçmenizin ardından yapmanız gereken sizi rakiplerinizden sıyıracak şıklıkta bir kurumsal kimlik bütününe sahip olmaktır. Sıradan, markanızın farkını ortaya çıkarmaktan uzak tasarımlardan ve mesajlardan uzak durmalısınız. Sektöre şık bir duruş ile kurumsal kimliğinizi yansıtmalısınız.

Kim Olduğunuzu Doğru Anlatın!

Sektörünüzde fark yaratmak ve kendinizi doğru yerlerde konumlandırmak için kurumsal kimliğinizin olması artık yeterli değil, Doğru kurgulanmış ve eksiksiz olması gerekli. Kurumsal kimlik ögeleriniz ile hedef kitlenizin kafasında iz bırakırsınız. Markanızı hedef kitlenize en doğru ve en eksiksiz şekilde anlatmak için kurumsal kimlik ögelerinizin bir bütün oluşturması ve aynı doğrultuda mesajlar vermesi gerekir.