Hayal edin, Risk alın, Hedeflerinizin peşini bırakmayın!

Startup proje geliştirmek isteyen girişimcilerimizin yanındayız. Şuana kadar birçok startup proje geliştiren bir şirket olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz 🙂 Özel proje geliştirme bir ekip işi deneyimli bir kadro gerektirir. Bu yüzden sizleri şirketimize düşüncelerinizi tartışmak belki de bir şeyler katabilmek adına bekliyoruz. Projenizi detaylı dinleyip analiz ederek, hem maliyet hem süreç analizi çıkartıyoruz. Fikirleriniz bizler için önemli..

Çalışma Stratejimiz

Sizi dinliyoruz, Araştırma yapıyoruz, Strateji belirliyoruz, Yaratıcı fikirler buluyoruz, Hayata geçiyoruz, İslevselligi önemsiyoruz, Sonuç odaklıyız, Sizinle mutlu oluyoruz, Ve daima bir tık ötesini sunuyoruz…

Teslim Sonrası Destek

Projenin bizce en önemli kısımlarının başında gelir. Kullanıcılardan alınacak feedback lere çıkabilecek hatalara göre müdahale edebilecek bir ekip bulundurmak. Yayına aldığımız projelerimiz bizim için yeni doğan bebeğimiz gibidir. O gözle bakıp ilgilenmek gerek.

Deneyim

Projede görev alacak kişilerin daha önce birden fazla proje geliştirmiş olması gerekir. Proje tecrübesi olmayan kişiler ile yola çıkmanız başarılı olacak projenizi başarısızlıkla sonuçlandırabilecek en büyük hatalardan olacaktır.

Bir Fikrim Var!

Her fikrin %100 başarılı olma şansı elbette ki yoktur. Ancak süreci iyi yönetebilirseniz başarıya ulaşmak çok daha fazla ihtimal dahilinde olur. Bir proje geliştirecek ekibin olmazsa olmazları aşağıdadır. Siz de fikrinize güveniyorsanız gelin birlikte fikirlerinizi konuşalım.